Отзывы санатория "МРЦ "Южный Буг" МВД Украины" Хмельник

Здравствуйте! Я планирую приобрести путевку для лечения в вашем санатории на 14-21 день для своей Бабушки.
Возраст: 80 лет

Диагноз:
остеохондроз позвоночника
Артрит и артроз
Гипертоническая болезнь
Варикозное расширение вен
Ишемическая болезнь сердца
Заболевание сосудов нижних конечностей
Радикулит
Сахарный диабет легкой тяжести

Мне необходима информация, есть ли смысл к вам ехать? Сможете ли вы помочь? Если да, на какой период ехать: 14 или 21 - 28 день?

Спасибо!
Светлана

Дата пребывания: 3 июля 2018

Добрый день, Светлана! Ответ направлен Вам на e-mail, более подробно по тел. 096-224-89-44.

Здравствуйте! Мой муж пенсионер МВД, куда нужно обратиться, чтобы попасть к вам в санаторий, могу ли я, жена, приехать с ним? Спасибо.

Добрий день, для отримання пільгової путівки звертайтеся в територіальне медичне об`єднання по Вашій області. Будемо раді бачити Вас в нашому центрі.

Підскажіть будь-ласка,чи лікують у Вас захворювання шлунково-кишкового тракту?

Добрий день, пропонуємо Вам пройти курс лікування лікувальною мінеральною водою типу "Збручанська Нафтуся" в нашому відділенні №2, що знаходиться в смт Сатанів Хмельницької області. Більш детально за тел 098-324-45-56 або на нашому сайті http://juzhbug.com.ua

Дякую всім за гарний відпочинок, а насамперед за лікування! Приїзджаю уже втретє, з кожним разом ще більше закохуюсь у цей санаторій, рекомендую всім!

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 30 апреля 2018 по 11 мая 2018

Правка до попереднього листа ... - "на лист від 13 травня", а не 20!

Добрий день!
На жаль від Вас ми не отримали відповіді по суті нашого запитання, від 20 травня...

В Постанові Пленуму ВСУ № 9, від 01.11.1996 р. «Про застосування Конституції України, при здійснення правосуддя», вказується:
«Суд безпосередньо застосовує Конституцію у разі: - коли зі змісту Конституції не випливає необхідність додаткової регламентації її положень законом».
Звуження змісту прав і свобод означає зменшення ознак, змістовних характеристик можливостей людини,які відображаються відповідними правами та свободами, тобто якісних характеристик права. Звуження обсягу прав і свобод - це зменшення кола суб'єктів, розміру території, часу, розміру або кількості благ чи будь-яких інших кількісно вимірюваних показників використання прав і свобод, тобто їх кількісної характеристики.
В рішенні КСУ № 15 рп від 14.12.2000 р. вказано: «...Звуження змісту і обсягу права на пільги, компенсації і відміна їх гарантій є незаконним і за статтею 22, 64 Конституції України не допускається».
Постановою Європейського суду з прав людини від 20 червня 2013 року у справі - Цибулько та інші проти України (Заява №. 65656/11and 249 інших додатків) визнав, що Положення про розподіл бюджетних коштів не впливає на рішення. Більше того, Суд нагадує про свою судову практику уточнивши, що нездатність держави дотримуватися нормативних суджень через його відсутність бюджетних коштів, не може служити виправданням невиконання зобов’язань (див. Войтенко проти України, №. 18966/02, § 55 29 червня 2004 р.). Суд далі зазначає, що держава-відповідач має зобов'язання забезпечувати закони, які залишаються для виконання.
Отже, Ваші посилання на відсутність коштів на забезпечення виконання чинного законодавства для громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Законами України «Про Державний бюджет України» та інше, не є законним і протирічить нормам Українського та Міжнародного законодавства, так як відсутність коштів не звільняє державу та Вас від зобов'язання взятих на себе зобов’язань.
До зустрічі....

Оценка: 1 из 10

Здравствуйте, планирую к Вам приехать у меня коксартроз тазобедренного сустава. Сбросьте, пожалуйста, прайс платных услуг и то, что входит в пакет. Спасибо.

Добрий день, Ірино. Так ми проводимо лікування пацієнтів з даним діагнозом, будемо Вас раді бачити. Бронювання необхідно проводити за один, два місяці до дня приїзду. З переліком послуг, що входять у вартість путівки можна ознайомитися на нашому офіційному сайті http://juzhbug.com.ua , в розділі "Лікування" - "Передік послуг, що входять у вартість путівки (комерційної) ". Додаткові медичні послуги - у тому ж розділі - " Медичні послуги". Якщо залишуться питання, будемо раді відповісти.

Скажіть будь-ласка, як у Вас виконується вимога ПОСТАНОВИ Кабінету Міністрів України. від 21 травня 1992 р. № 258 "Про норми харчування та часткову компенсацію вартості продуктів для осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи".

Оценка: 5 из 10 Дата пребывания: с 2 июня 2017 по 20 мая 2018

Добрий день, Богдан!

Відповідь направлено Вам на e-mail, якщо виникнуть додаткові питання пишіть, телефонуйте.

здравствуйте.
хочу приехать к вам для лечения позвоночника. подскажите, в какие месяцы это лучше сделать?
когда загруженность санатория поменьше? в моем распоряжении июль и сентябрь

Добрий день, Ларисо!

Дякуємо за зацікавленість нашим центром. Раді бачити Вас в любу пору року. На літні місяці потрібно бронювати за місяць-два до запланованої дати заїзду. Більш детальна інформаціа, а також забронювати путівки В зможете за нашими контактними номерами :

096-224-89-44 ; 093-143-33-42

Чи закінчився ремонт санаторію і коли розпочнеться новий заїзд?

Добрий день, Наталія! Ремонт закінчили, перший заїзд -30 квітня. Будемо раді Вас бачити в себе, впевнені що ми Вас приємно здивуємо.

Сводная оценка: 8.91 из 10 на основе 122 оценок. Всего отзывов: 189.