Отзывы санатория "Русская Поляна" Русская Поляна

Ну саторий топовый) В основном был в 3 Корп , много воспоминаний . Валерович топ)

Оценка: 10 из 10

Санаторій такай собі в третьому корпусі дуже прикольно там є комната бокс там в одній кімнаті
Душ, умивальник,і туалет.
А в первому корпусі дітей не уважають старсі діти б'ють менших і ніхто нічого не робе.

Оценка: 6 из 10 Дата пребывания: с 23 января 2020 по 18 февраля 2020

1988 все в плюс от менеі тільки мінус.може хтось помне вкрали в магазині дріжі і розкидали по туалетах. Санаторій класний ліс природа супер. Жалко другий раз не приняли)))))

Оценка: 10 из 10

Там держут просто тех дитей у каких нет дениг і батьки алкаші

Була в санаторії перший раз у 3 корпусі . Усе сподобалося .

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 31 октября 2019 по 27 декабря 2019

Хочу залишити свій відгук про санаторій "Руська Поляна".
Це було в лютому 2000 року, мені було 13 років. Перше враження було хороше. Мене поселили в 4-х місну кімнату на 2-му поверсі центрального корпусу. З дівчатами подружилися, з одною навіть років 4-5 переписувалися. Ходили до школи, що на території, відвідували якісь процедури. Перші в моєму житті дискотеки пройшли в "Руській Поляні". Але у мене, на той час як в дитини, глибоко в душі засіли деякі ситуації, що там відбувались, і я сто разів подумала б перед тим, чи хочу я щоб моя дитина там побувала, і відчула те саме, що і я.
Я розумію, що пройшло 20 років і все має тенденцію змінюватись, але все ж:
- найперше що не виходить із моєї пам'яті - це харчування у їдальні. Чи то порції були самі по собі малі, чи їх не докладали, але ми ніколи не були ситими, НІКОЛИ; ми виїдали все до останньої крихти, з підноса забирали і додали всі шматки хліба, які залишались нерозданими;
- кіоск біля воріт, де продавались різні солодощі, печиво і т.п. Всі гроші, що залишили батьки ми витрачали саме в цьому кіоску, бо завжди хотілось їсти. Ціни там були високі (це тоді ще моя мама зауважила). Я пам'ятаю, як там за прилавком декілька разів торгувала лікар Галина Іванівна.
- пам'ятаю, як захотівши чаю одразу після вечері (мала в кімнаті і чашку і чай) попросила на посту у медсестри кип'ятку, на що вона мені відповіла, що нащо тобі той кип'яток,он в туалеті з крана гарячої набери... То що це за відношення((. Я по тел мамі це сказала, то вона була в шоці.
- ізолятор -то взагалі страшне слово. Довелось мені захворіти бронхітом, то мене положили в ізолятор, який був на 1-му поверсі і закривався медсестрою на ключ! Палата для двох дівчат - це 2 кв.метри + 2 ліжка і вікно, поруч палата для 3-х хлопців, загальний туалет, і "кухня" -це метр на метр комора без вікон з столом і парою стільцями. І весь час ізолятор був замкнутий! До нас приходила зранку лікар щоб поміряти t і послухати і пару разів на день медсестра приносила їжу з їдальні і ліки. Я пам'ятаю як там було страшно. Ті хлопці постійно заходили в нашу палату, вели себе по-хамськи, один навіть відкрив у нас вікно, набрав з підвіконня сніг і висипав нам на ліжка. Медсестра на наші скарги не реагувала.
В тому ізоляторі було пекло, ми з дівчинкою Олею з палати єлі дочекались коли нас звідти випишуть і повернуть на поверх в наші кімнати.
Ось так.
І взагалі, дуже хотілося додому. З вікна завжди виглядувала, коли під'їждали автобуси з Черкас, чи не йде там по мене мама.
Зараз можливо б було цікаво подивитися що і як в санаторії, але спогади дитинства щодо нього, сильніші.

Оценка: 4 из 10 Дата пребывания: с 1 февраля 2000 по 7 марта 2000

Скажіть будь-ласка з якої години і до якої можна привозити дітей, для заселення?

Санаторий отличний, все понравилось. Но пожалуйста поставте защелку на двери в туалете, или же зделайте двери кабинку в туалете пожалуйста.

Оценка: 8 из 10

Еще раз здравствуйте!Хотелось бы узнать -возвможно ли к Вам попасть с ребенком-инвалидом с другой области (Полтавская обл.)?

Оценка: 10 из 10

Здраствуйте!В первую очередь хотелось бы попросить прощения за все негативные отзывы в Вашую сторону..простите...тех кто не оценил Вашей работы для деток..Со своей стороны хочу добавить то что в Вашем санатории я была неоднократно -то есть аж 8 раз подряд...и Все благодаря на тот момент.существующем главным врачем....к сожелению...не могу вспомнить его имени (это 1996 год) ему огромное спасибо!Меня к Вам тянуло как магнитом!Мне реально у ВАС нравилось! Есть что вспомнить- это и классные дискотеки,конкурсы,события,школа-и много много всего остального...Я БЫЛА во всех корпусах-1,2,3...и мне везде нравилось...хотя вижу сейчас даже не те условия что были раньше.В санаториии я обрела много друзей с некоторыми я досих пор общаюсь ..ну и т.д. Хочу выразить свое благодарствие всему медперсоналу и педагогическому коллективу большую БЛАГОДАРНОСТЬ за мое счастливое детство !Спасибо!Ябуду помнить Вас всегда!

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 7 августа 1992 по 7 августа 2019

Сводная оценка: 8.76 из 10 на основе 117 оценок. Всего отзывов: 188.