Отзывы санатория "Русская Поляна" Русская Поляна

В ІІІ корпусі найкраще)))

Оценка: 10 из 10

В якому корпусі найкраще?

Санаторій хороший !Ми з подругою були в 2013 році, все було дуже добре. Зверніть увагу на медсестру із 3-тього корпусу яка постійно кричить та ображає дітей. Багато було скарг на неї. Будь ласка зацікавтеся моїми словами. А так то все було чудово (їжа, ігри, навчання) дякуємо за відпочинок!!!

Оценка: 8 из 10 Дата пребывания: с 6 декабря 2013 по 16 декабря 2013

Собираюсь ехать в снатрий "Руская поляна"Заезд в апреле

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 21 марта 2016 по 21 марта 2016

Люди приїжайте у санаторій . Добрі і співчутливі вчителі , нянічки , діти . І побажання дітям : вчитися дуже легко , якщо нерозумієш тобі допоможуть підскажуть . І також у вільний час є чим займатися , є вчителі які люблять займатися рукоділлям , також відкривають спорт зал , бібліотеку, кабінет інформатики . Літом є теплий душ надворі . Дуже цікаво ...

Оценка: 10 из 10

Ані Павловні привіт. Найлуччя медсестра.))))))))))

Оценка: 10 из 10

Я мама дитини яка відпочивала в санаторії. Я дякую всім медсестрам, лікарям, вихователям за те що турбувались за мою дитину. дякую медсестричці Маші, яка носила нашим дітям гостинці яблучка, цукерки. Приємно що такі молоді дівчата в нелегкий час можуть проявити доброту до наши дітей. дякую всім. обовязково якщо знайдем путівку приїдемо ще.

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 20 января 2016 по 11 февраля 2016

Мені дуже цікаво як звати ту медсестру яка "оре"на дітей?

Всанаторії ,,Руська поляна ,, я була перший раз , але мені все сподобалось . Я б хотіла вибачитисч за те що когось ,десь образила ,вчительку ,або нянічку ВИБАЧТЕ якщоя ще приїду , і я приїду то я буду лучше себеповодити і не буду писати пояснювальні , я обіщаю шо я туди ше приїду , томущо там я зустріла щирих друзів та ласкавих нянічок і вчителів . Хотілаб особисто подякувати Саші Іванівні , томущо тільки вона могла мене успокоїти .Рекомендую санаторій ,,Руська поляна ,, приїжайте і відпочивайте .Там дуже класно.

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 25 декабря 2015 по 2 января 2016

Не можу залишити ваш відгук без відповіді. Насамперед, якщо той випадок, який Ви описали мав місце, то хочу перепросити за поведінку медичної сестри. Зі свого боку, обіцяю розібратись та надалі посилити контроль за роботою молодих медичних спеціалістів. Прийміть наші щирі вибачення за прикрий випадок, що стався з Вами та Вашою дитиною. Всі Ваші відгуки для нас важливі та приймаються до уваги. Дякуємо за розуміння.

Сводная оценка: 8.76 из 10 на основе 98 оценок. Всего отзывов: 155.