Отзывы санатория "Русская Поляна" Русская Поляна

В этом санатории я была 5 раз) И хочу сказать что мне очень там понравилось. Особенно если ты приедешь и знаешь почти половину детей сразу, так как дети туда ездят не один раз) Воспитатели там очень хорошие, естественно если к ним тоже хорошо относится - с уважением. Школа очень хорошая, программа идет как и у меня в школе, даже бывает мы учим уже то что у нас в школе ещё не прошли. Кормят вкусно и хорошо, никого не обделяют. Медперсонал очень дружный, и хорошо относится к детям. Постоянно есть конкурсы которые проводят и воспитатели, и дети. Есть чем заняться, любые увлечения на любой вкус: баскетбол, волейбол, футбол, шашки, настольный теннис, можно даже попросить у Сергея Анатольевича или Ростислава Валерьевича скачать какой нибудь фильм или же мультик)
Вообщем санатории классный и я планирую ехать туда ещё как минимум раз 4) Советую.

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 31 октября 2018 по 25 декабря 2018

Дякуємо Вам за те, що допомагаєте нам аналізувати недоліки у роботі. Дуже жаль, що у Вас залишилися такі неприємні спогади про нашу установу. За останні роки у нас відбулися зміни: оновився педагогічний та медичний колектив, який намагається працювати злагоджено, враховуючи інтереси кожного пацієнта.

Хотілося написати свою історію: я була в цьому санаторію ,звісно, дуже давно, 10 років тому і спогади у мене не найкращі. Не змогла там пробути й тижня. Надіюся, що за ,все таки, такий довгий час там повністю змінився персонал і ставлення до дітей. Отже, мене поселили малою в кімнату самою, без інших дітей. Нічого не пояснили: розклад дня, де що знаходиться, куди ходити в школу і т.д. Ясно , що я абсолютно не розуміла , що мені тут робити( бо ж інший дітей , з якими можна було ходити і все розпитувати просто не було) . Замість того, щоб щось пояснити ,вихователі тільки кричали на мене по 10 раз на день, себто я роблю щось не так, хожу не туди і моя поведінка взагалі жахлива. За той короткий час можу навести багато прикладів ,розкажу про найперший день, щоб не забагато було читати:)
Отже, з самого ранку ,коли я тільки прокинулась , на мене накричали ,що я не пішла приймати пігулки. Що за пігулки і куди за ними йти - я поняття не мала і коли запитала про це, отримала ще більше негативу. Коли я знайшла ту кімнату з пігулками ,назвала своє ім‘я, щоб мені дали таблетку , яку себто мені виписали. На мене накричали ,сказали , що моїх таблеток немає і вигнали з кабінету.
Далі на мене накричали що у мене в кімнаті стоять мої чоботи, це була осінь і в нас на поверсі була окрема кімната, де усі мали залишати взуття, про що я ,звісно ж, не знала, і знову ж таки ,купа крику в мою сторону.
Їдальню я не пам‘ятаю ,на вечерю я, до речі ,не пішла тоді, чому- читайте нижче.
Отже, далі мене послали у вечірню школу на уроки , по ідеї, я загубилася і потрапила в старшу за мене групу , я не розуміла того , ніхто навіть нічого не перевірив, куди мені сказали йти ,я й пішла. Поки закінчився урок, надворі вже стемніло. Я вийшла зі своєю ,як я думала ,групою і ми разом пішли в корпус , пізніше я зрозуміла що цей корпус не мій. Отже, надворі майже десята вечора , я маленька , шукаю свій корпус на території ,яку і вдень погано запам‘ятала. Через деякий час мені допомогли старші діти. Коли я повернулася в корпус ,на мене в черговий раз накричали, що я шастаю десь до пізна, хоча я сказала,що загубилася. Мене, дитину звинувачували просто не зрозуміло чому...
Через пару днів моя мама мене все таки забрала, не витримавши такого відношення працівників. Хочеться вірити, що санаторій змінився на краще. Ні одній дитині не побажаю того знущання!

Допоможіть будь ласка, скажіть, лічут там зуби стоматологи, даже якщо ти цього не хочеш?? Відпішить і інстаграм __m_u_r_z__

Поехала в этот санаторий первый раз, и мне очень понравилось. Еда вкусная, медсестры добрый, воспитатели тоже. Я собираюсь туда ещё раз приехать летом с подругой. Думаю ещё не раз туда поеду)))

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 31 октября 2018 по 14 февраля 2019

мены сподобався санаторый русыка-поляна та у мене було багато друзыв я заними сумую я була там цылий мысяцы раджу цей санаторый я жила у третйому корпусы вын класний я була у 2018 роцы мысяцы ы пойду ще на два весною 2019 роцы сумую за всыма

Дата пребывания: 25 ноября 2018

Хочу поехать туда с однокласницею, но не знаю интересно ли там, хорошое отношение к детям, хорошо ли кормят? Если кто-то сможет, ответте.

Неплохой санаторий в плане обслуживания, отличная территория, приветливый и заботливый персонал.
Если у кого-то имеются доп. вопросы, пишите на miron720@ukr.net, отвечу.

Оценка: 7 из 10 Дата пребывания: с 7 мая 2015 по 16 июля 2015

Есть ли интернет?

Дата пребывания: 16 ноября 2018

А можно попасть в санаторий без путевки, ребенок часто болеет, или нужно обязательно путевка, самим нельзя???

Сводная оценка: 8.76 из 10 на основе 117 оценок. Всего отзывов: 188.