Отзывы санатория "Русская Поляна" Русская Поляна

Можете сказати скільки коштує путівка мені потрібно дуже знати

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 28 февраля 2017 по 28 февраля 2017

Безкоштовно!  Більш детальну інформацію можете отримати по телефону (0472) 30-32-92

Дуже класний санаторій...Була там 13 разів,подобається все.Класні працівники,їжа смачна(але деколи мало),гарна розважальна програма,навчання добре,всі вчителі та медперсонал чуйні,завжди допоможуть.Хочу сказати,що на поверхах також добре.і нічим окрім душу та ризеток 3 корпус не відрізняється.Всім раджу цей санаторій!!!!

Оценка: 10 из 10

ми прочитали відгуки батьків пойіхали анонімно подивились санаторий сам дуже ни поганий але дуже багато е запитань например як на тиритории диржавного закладу працюе часний магазин в якому цини ни дуже дишеви притому ще и просрочене ну ми ни будем всього пиричислять еле всього скориш цим должна займатись прокуратура ми пизниш опубликуем призвеща докази

Дата пребывания: с 19 апреля 2017 по 19 апреля 2017

Добрый день! Я Корчан Виталий. Мне 24 года, был в этом чудесном месте 2а раза! Первый раз 2002 год, 2й раз 2002-2003 (2нед и след раз 3и месяца) мне очень понравилось и есть малая ностальгия) Хочу приехать еще раз и посмотреть как сейчас там обстоят дела, посмотреть чем живет санаторий. Как и что поменяло время) Можно ли приехать на экскурсию?

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 19 апреля 2017 по 19 апреля 2017

Можна приехать на экскурсию.

Санаторій дуже хороший !ВСЕ СПОДОБАЛОСЬ!3 корпус найкращий!І медсестри хороші і лікарі!І нічого тут не крадуть як написано було в попередніх коментаріях!крадуть в тих хто не слідкує за своїма речима і йому взагалі на них начхати!Моя дитина задоволена і з радістю поїде літом!

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 1 января 2017 по 30 января 2017

санатории гарний все сподобалось але ми стали свидками як у працивници яка працюе чи то в йидальни чи на кухни випав клунок с велосипеда з якого випала палка ковбаси масло хлиб и ище деяки найидки напрашуется вопрос главрач в курси шо дитям ни докладають чи вин з ними в доли

Оценка: 9 из 10 Дата пребывания: 26 ноября 2016

задолбали ребенок третий раз жалуется на пропажи буду встречаться с руководством корпусу 2 привет Ляшенку тоже.

Мне не очень понравилось етот санаторій!Но там била одна медсестрта она било очень добрая!Конкурс норм!Єда так себе.І там єсть котята.

Оценка: 4 из 10 Дата пребывания: с 9 июня 2015 по 24 июня 2015

моїй дитині сподобалося все, харчування, ігротека, компютерний клас, заходи. Тільки одне НО!. на 2 поверсі першого корпусу працює медсестра (вибачте що так прямо пишу) СТЕРВОЗА - Марія Миколаївна. Яка орала моїй дитині ТИ ШО ДЕБІЛ ЗАБУВ ЯК КИСЛИМ МОЛОКОМ СРАВ. Пройшов час, дитина не признавалася, а ж оце розповів, коли ми запропонували знову ж на відпочинок в Руську Поляну. Ми були в санаторії не вперше, дитина із задоволенням їхала ніколи до дитини і від лікаря і вчителя не було зауважень. Наш старший син уже дорослий в нього дуже хороші спогади про санаторій, каже, тільки жаль що вік не дозволяє в санаторій на відпочинок. Як можна довіряти таким спеціалістам наших дітей. Якби не наші діти то вам не було б роботи. На даний час мій племінник в санаторії, якщо я приїду і на зміні буде працювати оця( іншими словами назвати не можу ) МАРІЯ ,то буде вона в облздраві кислим молоком срати.
Велике спасибі за відношення до дитини Наталії Олексіївні, лікуючому лікарю Ірині Олексіївні, Вікторії Вікторівні, Оксані Олександрівні.

У вас є якісь конкурси?
Чим годують дітей?

Сводная оценка: 8.79 из 10 на основе 102 оценок. Всего отзывов: 162.