Отзывы санатория "Русская Поляна" Русская Поляна

Мне б хотелось узнать розклад дня и еду которую ми будем есть в день. Хотелось б услишать правду

Оценка: 9 из 10

В ІІІ корпусі найкраще)))

Оценка: 10 из 10

В якому корпусі найкраще?

Санаторій хороший !Ми з подругою були в 2013 році, все було дуже добре. Зверніть увагу на медсестру із 3-тього корпусу яка постійно кричить та ображає дітей. Багато було скарг на неї. Будь ласка зацікавтеся моїми словами. А так то все було чудово (їжа, ігри, навчання) дякуємо за відпочинок!!!

Оценка: 8 из 10 Дата пребывания: с 6 декабря 2013 по 16 декабря 2013

Собираюсь ехать в снатрий "Руская поляна"Заезд в апреле

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 21 марта 2016 по 21 марта 2016

Люди приїжайте у санаторій . Добрі і співчутливі вчителі , нянічки , діти . І побажання дітям : вчитися дуже легко , якщо нерозумієш тобі допоможуть підскажуть . І також у вільний час є чим займатися , є вчителі які люблять займатися рукоділлям , також відкривають спорт зал , бібліотеку, кабінет інформатики . Літом є теплий душ надворі . Дуже цікаво ...

Оценка: 10 из 10

Ані Павловні привіт. Найлуччя медсестра.))))))))))

Оценка: 10 из 10

Я мама дитини яка відпочивала в санаторії. Я дякую всім медсестрам, лікарям, вихователям за те що турбувались за мою дитину. дякую медсестричці Маші, яка носила нашим дітям гостинці яблучка, цукерки. Приємно що такі молоді дівчата в нелегкий час можуть проявити доброту до наши дітей. дякую всім. обовязково якщо знайдем путівку приїдемо ще.

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 20 января 2016 по 11 февраля 2016

Мені дуже цікаво як звати ту медсестру яка "оре"на дітей?

Всанаторії ,,Руська поляна ,, я була перший раз , але мені все сподобалось . Я б хотіла вибачитисч за те що когось ,десь образила ,вчительку ,або нянічку ВИБАЧТЕ якщоя ще приїду , і я приїду то я буду лучше себеповодити і не буду писати пояснювальні , я обіщаю шо я туди ше приїду , томущо там я зустріла щирих друзів та ласкавих нянічок і вчителів . Хотілаб особисто подякувати Саші Іванівні , томущо тільки вона могла мене успокоїти .Рекомендую санаторій ,,Руська поляна ,, приїжайте і відпочивайте .Там дуже класно.

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 25 декабря 2015 по 2 января 2016

Сводная оценка: 8.91 из 10 на основе 95 оценок. Всего отзывов: 149.