Отзывы санатория "Русская Поляна" Русская Поляна

А как попасть туда

Я был в санатории в 1982,83,84г и мне там все нравилось,отношение врачей ,воспитателей .Мне также нравились походы в лес хвойный, мы ходили к озеру с нами очень много занимались воспитатели мне также нравилась еда. Я живу в. Америке уже 27лет но за санатории всегда скучаю Я люблю всех вас.

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: 27 июня 1983

яким автобусом можна добратися до самого санаторія.

Була я там один раз все нравилось полки нас не пересилили з 3 корпуса на 3 поверх умови на 3 поверси недуже там дети ходять з вошима а нянички даже необращають увагу

Оценка: 4 из 10 Дата пребывания: с 5 апреля 2019 по 25 апреля 2019

санаторій топ кормлять класно хороші вчитилі особино Ростислав Валерович корпуса класні дякую всім приїду ще ждіть

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 26 января 2019 по 23 февраля 2019

В санаторії була з 1975 по 1978 роки, заїздами. Просилася, щоб продовжували путівку ще на один термін. Дуже гарний санаторій. Кормили прекрасно, учили найкраще. Памятаю вчителькуматематики Галину Марківну. Дай їй Боже всього. Тільки вона мене навчила математики. Вихователька Галина Романівна, відносилася до дітей, як мама. Лікуючий лікар Віра Федорівна (найкращий лікар у всій Україні). Дуже гарні спогади. інколи так хочеться попасти в дитинство, щоб хоч одним оком заглянути, як там зараз. По фото впізнаю місця де була. Другий корпус, третій корпус. Дякую всім за гарний санаторій.

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 17 марта 1975 по 17 марта 1978

В цьому санаторії я була разів 5...Років 15 назад...Та спогади лише негативні...Персонал жахливий ,постійно кричали,нічого не пояснювали...За школу зовсім не хочеться згадувати...Вчителі яким говорила що маю поганий слух,це зовсім ігнорували.Ставлення було таке ніби я ворог народу...Своїх дітей нізащо не відправила б туди...Можливо зараз там все змінилося,та скільки мені прийшлось там пережити негативу,що навіть поруч проїжати не хочеться!!!

Оценка: 1 из 10

В этом санатории я была 5 раз) И хочу сказать что мне очень там понравилось. Особенно если ты приедешь и знаешь почти половину детей сразу, так как дети туда ездят не один раз) Воспитатели там очень хорошие, естественно если к ним тоже хорошо относится - с уважением. Школа очень хорошая, программа идет как и у меня в школе, даже бывает мы учим уже то что у нас в школе ещё не прошли. Кормят вкусно и хорошо, никого не обделяют. Медперсонал очень дружный, и хорошо относится к детям. Постоянно есть конкурсы которые проводят и воспитатели, и дети. Есть чем заняться, любые увлечения на любой вкус: баскетбол, волейбол, футбол, шашки, настольный теннис, можно даже попросить у Сергея Анатольевича или Ростислава Валерьевича скачать какой нибудь фильм или же мультик)
Вообщем санатории классный и я планирую ехать туда ещё как минимум раз 4) Советую.

Оценка: 10 из 10 Дата пребывания: с 31 октября 2018 по 25 декабря 2018

Дякуємо Вам за те, що допомагаєте нам аналізувати недоліки у роботі. Дуже жаль, що у Вас залишилися такі неприємні спогади про нашу установу. За останні роки у нас відбулися зміни: оновився педагогічний та медичний колектив, який намагається працювати злагоджено, враховуючи інтереси кожного пацієнта.

Хотілося написати свою історію: я була в цьому санаторію ,звісно, дуже давно, 10 років тому і спогади у мене не найкращі. Не змогла там пробути й тижня. Надіюся, що за ,все таки, такий довгий час там повністю змінився персонал і ставлення до дітей. Отже, мене поселили малою в кімнату самою, без інших дітей. Нічого не пояснили: розклад дня, де що знаходиться, куди ходити в школу і т.д. Ясно , що я абсолютно не розуміла , що мені тут робити( бо ж інший дітей , з якими можна було ходити і все розпитувати просто не було) . Замість того, щоб щось пояснити ,вихователі тільки кричали на мене по 10 раз на день, себто я роблю щось не так, хожу не туди і моя поведінка взагалі жахлива. За той короткий час можу навести багато прикладів ,розкажу про найперший день, щоб не забагато було читати:)
Отже, з самого ранку ,коли я тільки прокинулась , на мене накричали ,що я не пішла приймати пігулки. Що за пігулки і куди за ними йти - я поняття не мала і коли запитала про це, отримала ще більше негативу. Коли я знайшла ту кімнату з пігулками ,назвала своє ім‘я, щоб мені дали таблетку , яку себто мені виписали. На мене накричали ,сказали , що моїх таблеток немає і вигнали з кабінету.
Далі на мене накричали що у мене в кімнаті стоять мої чоботи, це була осінь і в нас на поверсі була окрема кімната, де усі мали залишати взуття, про що я ,звісно ж, не знала, і знову ж таки ,купа крику в мою сторону.
Їдальню я не пам‘ятаю ,на вечерю я, до речі ,не пішла тоді, чому- читайте нижче.
Отже, далі мене послали у вечірню школу на уроки , по ідеї, я загубилася і потрапила в старшу за мене групу , я не розуміла того , ніхто навіть нічого не перевірив, куди мені сказали йти ,я й пішла. Поки закінчився урок, надворі вже стемніло. Я вийшла зі своєю ,як я думала ,групою і ми разом пішли в корпус , пізніше я зрозуміла що цей корпус не мій. Отже, надворі майже десята вечора , я маленька , шукаю свій корпус на території ,яку і вдень погано запам‘ятала. Через деякий час мені допомогли старші діти. Коли я повернулася в корпус ,на мене в черговий раз накричали, що я шастаю десь до пізна, хоча я сказала,що загубилася. Мене, дитину звинувачували просто не зрозуміло чому...
Через пару днів моя мама мене все таки забрала, не витримавши такого відношення працівників. Хочеться вірити, що санаторій змінився на краще. Ні одній дитині не побажаю того знущання!

Сводная оценка: 8.76 из 10 на основе 117 оценок. Всего отзывов: 188.